logotype

Níže naleznete všechno, co máme k dispozici v naší půjčovně. Půjčujeme především vozíky značky Chariot včetně veškerého příslušenství. Máme nejlepší vozíky za nejlepší ceny. Vše zasíláme na jakoukoliv adresu v České republice - nechte si jej třeba zaslat přímo na dovolenou. Půjčení vozíku od nás je vždy výhodnější než jeho pořízení!

Půjčovna

Ať už máte v plánu cokoliv, příslušenství Vám přidáme zdarma k zapůjčenému vozíčku. Při delší výpůjčce cenu zohledníme. Půjčujeme ale i další vybavení pro sport s dětmi, také mapy a průvodce. Vše je možno zaslat po celé České republice, cestu k vám hradíte vy (např. kompet vozík 200,- Kč), cestu zpět hradíme my!

Dětský vozík za kolo Chariot Cougar 1

Dětský vozík za kolo je symbolem zážitkového rodičovství. Jeho vynález by se dal přirovnat k samotnému objevu kola! Jak známo jízdní kolo kombinuje sport, dopravu i požitek z objevování nových míst. To vše se pro Vás na chvíli stává trochu luxusem, když se Vám narodí dítě. Dobrá zpráva je, že s vozíkem se Vám tento svět neuzavírá.

Bez přehánění, vozík za kolo je pro rodiče osvobozením od stereotypu prvních měsíců miminka. Samozřejmě, je nutné trasu uzpůsobit (vždy je dobré se pokud možno vyvarovat silničnímu provozu) a také mít po ruce pár zastávek pro odpočinek a protažení.

Dětský vozík za kolo značky Chariot je bezkonkurenčně multifunkční. Vozík Chariot je totiž možné zapřáhnout nejen za kolo, ale spolu s dalším příslušenstvím, které Vám poskytneme k zapůjčenému vozíku od nás zdarma, je vhodný pro jogging a in-line brusle. Vše najdete v sekci příslušenství.

   

Krosnička pro dítě Deuter Kid Comfort III

Ideální pomocník na výšlapy s rodinou. Krosnička je díky své konstrukci pohodlná jak pro Vás, tak pro dítě. Bederní pás vyvažuje váhu dítěte, lze jej upravit na každý typ postavy (stejně jako popruhy batohu). V kapsičce je zpětné zrcátko, kterým můžete kontrolovat dítě za sebou (třeba jestli mu nespadl dudlík).

Děťátko je připevněno pomocí 5ti bodového bezpečnostního pásu, hlavičku mu při spaní drží integrovaný podhlavníček. Proti dešti a slunci je chráněno stříškou. Krosnička je i velice praktická – má pod sedákem úložný prostor s dalšími bočními kapsičkami. Dá se postavit a udělat z ní sedátko na nakrmení dítěte.

   

Nosič kol Thule

Nezbytná součást pro dovolenou na kole s rodinou. Pro 3+1 kola upevněná za vozidlem. Snadná instalace i manipulace. Zpomalí jízdu jen o pár km/h, jízda s nosičem není náročná i pro méně zdatného řidiče. Vše je samozřejmě doplněno světelnou signalizací.
Nosič kol Thule Nosič kol Thule
 
   

Stan Husky Bird pro 3 osoby

Vhodný pro lehkou turistiku a kemping. Osvědčená jednoduchá konstrukce, rychlá stavba a malý transportní objem. Ideální stan pro tři nenáročné cestovatele na jejich toulkách přírodou.
Stan Husky Bird pro 3 osoby
 
   

Příslušenství k vozíku Chariot – s našimi vozíky pro Vás zdarma!

Cyklo-set pro uchycení vozíku za kolo

Sestává se z tyče spojující kolo s vozíkem, dále pak součástka, kterou přidáte na středovou osičku Vašeho zadního kola a bezpečnostní praporek, díky němuž je vozík krásně vidět. Vše je jištěno bezpečnostními čepy. Instalace je jednoduchá.

Přední kolečko s přídavnou brzdou

Přední kolečko a brzda pro běh, in-line brusle či pěší turistiku, to vše zdarma k Vaší výpůjčce v půjčovně vozíků Fair for Family.

Miminkovník – vložka pro nesedící děti

K dispozici varianta Chariot miminkovníku či miminkovník značky Weber. K zapůjčenému vozíku poskytujeme zdarma miminkovník pro děti do věku 10 měsíců, který umožní bezpečnou přepravu kojenců. Vložka je zavěšena v konstrukci vozíku. Je uchycena bezpečnostním pásem, který jistí i děťátko. Tím, že je vložka zavěšena v konstrukci a vozík je odpružen (lze nastavit dle váhy dítěte), nemusíte mít strach, že páteř dítěte by byla v ohrožení (testováno na vlastních dětech!)

Brzda na přední kolečko pro in-line bruslení

Brzda vyžaduje trochu trpělivosti při instalaci, ale u bruslení ji méně zkušení bruslaři jistě ocení. Vozík se díky velkým kolům dokáže opravdu rozparádit.

Ski-set pro běžkování s vozíkem

Místo kol nasadíte dvě lyže a sebe zapřáhnete pomocí teleskopické tyče a bederního pásu, instalace ani jízda s vozíkem není složitá.

Příslušenství k vozíku Chariot – s našimi vozíky pro Vás zdarma! Příslušenství k vozíku Chariot – s našimi vozíky pro Vás zdarma!